Намери дистрибутор

Кариери

 \Кариери

Senior embedded software engineer С, С++

Във връзка с разширяването на отдел Развойна Дейност и очаквани нови проекти, компанията търси да назначи нов колега в екипа:

Задължения и отговорности:

  • Отговаря за разработването на управляващия софтуер за микроконтролерите ARM Cortex на нашите продукти.
  • Отговаря за жизнения цикъл при разработка на софтуер;
  • Взима решения свързани с цялостната архитектура на проектите, преглед и дизайн на код, стил на програмиране и съгласува приетите правила;
  • Дава предложения за подобрения и решаване на проблеми;
  • Създава нови, подобрява и модифицира съществуващи кодове;
  • Разработва и внедрява нови функции и алгоритми;
  • Поддържа високо качество на разработваните решения чрез минимизиране на риска от грешки с цел създаване на надежден код;
  • „Оживява“ създадения алгоритъм като взима превантивни мерки за минимизиране на риска от грешки;
  • Изготвя седмичен отчет за напредък по проектите и последващи действия.

Професионален опит;

  • Подходящо образование в областта на електрониката и програмирането;
  • Отлично владеене на Еmbedded ANSI C/C++;
  • Опит с Еmbedded RTOS и умения за анализ в реално време;
  • Добро техническо ниво на английски език;
  • Практически опит в проектирането на интегрирани системи и системи в реално време;

Личностни качества:

  • Висока комуникативна култура и екипно ориентиран подход;
  • Високо ниво на отговорност и умения за спазване на срокове;
  • Отлични междуличностни умения при решаването на проблеми
  • Ориентация към вътрешни и външни клиенти с високи критерии за качество;
  • Гъвкавост, адаптивност, отворен за посрещане на промяна и придобиване на нови знания и умения.
  • Отговорност и прилежност при работа с документация и файлове;
  • Ориентация  към постигане на резултати и високо качество на работа;
  • Нагласа за самообучение, лична организираност и ангажираност с работния процес

Компанията предлага:

  • Висок стандарт и условия на труд;
  • Социален пакет – гъвкаво работно време;
  • Перспективна и дългосрочна работа в сигурна международна компания, с дългогодишна успешна история;
  • Съвременен подход и отношение към служителите;
  • Кариера в успешна компания, в екип, който винаги ще ви подкрепи и изслуша предложенията ви;
  • Разнообразни проекти;
  • Атмосфера на взаимопомощ и открита среда на споделяне;
  • Възможност за лична изява.

В случай, че обявата представлява интерес за Вас, моля, изпратете CV и възможна дата на започване на следния имейл адрес: antoaneta.pancheva@teletek-electronics.bg

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.